
Bedrukte hand voor Stichting Troubleman

Voor Monumentaal mochten wij een Grote vuist op honingraat maken. Ons karton had zo de eer om de rol te spelen van 'Gebalde vuist 1' in het theaterstuk MONUMENTAAL, een theaterproductie van Sadettin Kırmızıyüz. Ze schrijven er zelf dit over:
MONUMENTAAL is een solo van een theatermakende bi-culturele vader van 40, die anno 21e eeuw iets wil betekenen voor zijn kinderen.
De afgelopen vijftien jaar maakte Sadettin voorstellingen waarin de verhalen en levens van zijn familie symbool stonden voor grote maatschappelijke en politieke thema’s als identiteit, migratie, integratie en culturele meervoudigheid. Monumenten voor zijn familie die de geschiedenis van migranten in Nederland beschreven en daarmee ook een belangrijk deel van de geschiedenis van Nederland zelf. Over zijn vader en moeder, de Turkse arbeidsmigranten uit de jaren ‘70. Over zijn broer, zus en tenslotte hijzelf, de migrantenkinderen die in de jaren ‘80 en ‘90 koste wat kost moesten integreren in een steeds minder gastvrij Nederland. Tegelijkertijd mochten ze hun Turkse en islamitische identiteit en afkomst nooit verloochenen.
Wij realiseren duurzame merkervaringen en evenementen
Wij maken echt alles van karton: van creatieve beursstands, signing en maatwerk voor campagnes en evenementen tot projectinrichting! Met onze unieke ontwerpen, een duurzame uitstraling en 100% recyclebare materialen creëren we eyecatchers die jouw merk laten stralen. Snel leverbaar en wij nemen je alle zorgen uit handen.
Benieuwd wat we voor jou kunnen betekenen?
Samen denken wij na over jouw project en wensen. We nemen binnen 1 werkdag contact met je op om een brainstorm in te plannen.